9138 Glasskedar
6 st. silver. stämplar. Wien 1856. , längd: 16
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 december 2009 -
2349 Glasskedar
Silver, 12 st, Frankrike, 1800-talets slut
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 januari 2009 -
3358 Glasskedar
11 st, silver, K. Andersson, 1940-tal modell antik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 6 oktober 2008
Föremål som liknar glasskedar silver
- Träfflista
- alla
- Visa alla